Priťahovanie

Chýba vám milujúci partner? Vaša peňaženka i účet zívajú prázdnotou? Alebo túžite po lepšej práci či harmónii v rodine? Pomôcť môže sviečková mágia.

Sviečková mágia je jednoduchá a ľahká metóda čarovania, ktorá používa rôznofarebné sviečky a je založená na magickej symbolike farieb! Chcete ju vyskúšať? Tak čítajte ďalej!

Korene sviečkovej mágie dnes už vypátrame len ťažko. Použitie ohňa bolo oddávna neoddeliteľnou súčasťou magických rituálov. Aj keď dnes už máme elektrické osvetlenie, sviečkam a ohňu to na čarodejnej sile neuberá. Veď posúďte sami! Čo k tomu budete potrebovať? Samozrejme predovšetkým sviečku! Nemala by byť príliš veľká, pretože ju musíme nechať vyhorieť celú. Podľa názoru ľudí sviečky s pravým včelím voskom sú najvhodnejšie, i keď ich nemusíte dostať vo všetkých farbách. A práve farba sviečky je najdôležitejšie!

Akú farbu by ste vybrali pre milostné čarovanie a vzbudenie vášne? Ak hovoríte, že červenú, je to správna odpoveď! Červená sa však hodí aj vtedy, keď si chceme privolať odvahu a silu. V prípade, že nám ide o nefyzické lásku alebo máme želanie súvisiace s deťmi, hodí sa naopak ružová. Ak sa naše prianie týka peňazí, volíme zelenú – je to nielen typická farba bankoviek, ale aj zelenej prírody oddávna symbolizujúcej materiálnu prosperitu. Modrá je farbou mieru, pokojného šťastia a múdrosti. Fialová bola oddávna veľmi mystickou farbou a použijeme ju v prípade, že túžime po rozvíjaní svojich magických a vešteckých schopností. Žltá je farbou inteligencie a vzdelania, použiť ju môžete napríklad v prípade, že si prajete uspieť na skúške. Oranžová je žiarivou farbou šťastia a nakoniec nám zostáva ešte biela, ktorá symbolizuje čistotu a nevinnosť a v prípade núdze nám môže poslúžiť aj ako náhrada za akúkoľvek inú farbu.

Okrem toho budete potrebovať éterický olej – zvoľte vôňu zodpovedajúcu vášmu zámeru – a biely obrus na stolík, na ktorom budete pracovať. Pred samotným čarovaním si doprajte očistný kúpeľ, aby ste zo seba zmyli negatívnu energiu a starosti všedného dňa. Sviečku je tiež potrebné vopred očistiť, a to najlepšie vo vode s morskou soľou. Rovnakou vodou pokropte aj miesto, kde budete čarovať.

Teraz vezmite do ruky sviečku. V hlbokom sústredení na vaše želanie potrite sviečku pripraveným olejom, a to smerom od oboch koncov k jej stredu. Nastal čas sviecu zapáliť! Pozerajte sa niekoľko minút do jej plameňa a hlboko sa sústreďte na svoj cieľ – predstavujte si, že sa už stal realitou! Druhá možnosť je napísať želania na papierik a spáliť ho v plameni sviečky. Potom môžete sviečku nechať dohorieť do konca alebo ju zhasnúť – ale pozor, v žiadnom prípade nie fúkaním! A ďalšie dni čarovanie opakujte, naberie tým väčšiu silu. Túto sviečku už nesmiete používať na nič iné! Potom už zostáva len čakať. To, čo ste si priali, by sa už čoskoro malo stať skutočnosťou!